Koronawirus - zespół ekspertów FKA

Drodzy Klienci i Przyjaciele,

w tym trudnym czasie szerzącej się w całym świecie epidemii wirusa SARS-CoV-2, powodującego chorobę COVID-19, chcielibyśmy jeszcze raz zapewnić o naszym wsparciu oraz solidarności z Państwem.  

Rząd podejmuje radykalne środki, które w znaczący sposób oddziałują na całe społeczeństwo w zakresie sfery społecznej, prawnej, gospodarczej oraz zdrowotnej. Ponadto, prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu zostaną uchwalone i wprowadzone specjalne przepisy dotyczące tzw. "tarczy antykryzysowej".

Podchodząc odpowiedzialnie do sposobu działania naszej kancelarii, przenieśliśmy pracę naszych prawników w tryb zdalny (przy zachowaniu tych samych środków bezpieczeństwa sieci i systemów informatycznych, jakie stosujemy w kancelarii). Niemniej zdajemy sobie sprawę, że działalność gospodarcza przedsiębiorców, naszych klientów, nie może zostać całkowicie wstrzymana.

W tym niepewnym i niestabilnym czasie naszym nadrzędnym celem jest zapewnianie Państwu nieustannego i niezbędnego wsparcia prawnego i podatkowego. Posiadamy wszelkie środki, aby w sposób maksymalnie dynamiczny i elastyczny wyjść naprzeciw wyzwaniom obecnej nadzwyczajnej i skomplikowanej sytuacji, która dodatkowo nieustannie zmienia się i rozwija.

Dlatego też kancelaria FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz ustanowiła specjalny zespół do szybkiej koordynacji wszelkich kwestii prawnych i podatkowych dotyczących następstw wirusa i wynikającego z tego (a w zasadzie już trwającego) istotnego spowolnienia gospodarczego. Oprócz codziennych Państwa relacji ze starszymi prawnikami kancelarii, zachęcamy do szybkiego kontaktu bezpośrednio z następującymi osobami:    

Marek Furtek, partner (rozwiązywanie sporów, arbitraż) mfurtek@fka.pl, tel: +48 665 485 868

Tadeusz Komosa, partner (sprawy gospodarcze, handlowe, korporacyjne, zobowiązania, roszczenia odszkodowawcze, nieruchomości) tkomosa@fka.pl, tel: +48 601 260 861

Mariusz Aleksandrowicz, partner (podatki) maleksandrowicz@fka.pl, tel: +48 601 250 765

Jolanta Zarzecka-Sawicka, partner  (prawo pracy, korporacyjne, zobowiązania) jsawicka@fka.pl, +48 609 779 281

Agnieszka Skrok, counsel (prawo konkurencji, sprawy konsumenckie, spory sądowe) askrok@fka.pl, + 48 797 189 491

Mamy wszelkie narzędzia, aby wspomóc Państwa w sytuacjach kryzysowych, takich jak ta, przed którą stanęliśmy. Wierzymy, że motto kancelarii: "Wiedza.Zaangażowanie.Rezultaty" , jest potwierdzeniem naszego szerokiego know-how, rozległego doświadczenia, a także  dynamicznego i zindywidualizowanego podejścia do klienta, co i dla Państwa może okazać się użyteczne.

Z życzeniami zdrowia i wytrwałości,

Wspólnicy FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz