FKA Partnerem Merytorycznym Polskiego Forum Inwestycyjnego SGH w dniach 7-8 kwietnia 2016

W imieniu FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz oraz Klubu Inwestora działającego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie serdecznie zapraszamy studentów IV i V roku studiów do udziału w Polskim Forum Inwestycyjnym, które odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia 2016 r.

Część warsztatowa PFI jest skierowana do najlepszych studentów IV i V roku studiów z całej Polski, zaś targi pracy, panele dyskusyjne dotyczące kariery w różnych dziedzinach oraz konferencja - przede wszystkim do studentów warszawskich uczelni oraz uczestników warsztatów.

Projekt składa się z 3 głównych części:

- interaktywnych warsztatów,

- targów pracy i towarzyszących im paneli dyskusyjnych dotyczących kariery w różnych branżach,

- konferencji, która odbędzie się pod hasłem „Polska na drodze rozwoju”.

Zapraszamy na warsztaty (dwie dwugodzinne sesje), które poprowadzą doświadczeni prawnicy z naszej Kancelarii: "Restrukturyzacja finansowa" - Leszek Rydzewski, adwokat, szef Departamentu Instytucji Finansowych i Restrukturyzacji oraz Dr Aleksandra Pokropek, radca prawny w tym Departamencie, a także "Restrukturyzacja - ścieżka podatki" - Marta Ignasiak, doradca podatkowy w Departamencie Prawa Podatkowego.

Marta Ignasiak wystąpi jako również jako panelistka podczas debaty "Wyzwania i kierunki rozwoju sektora usług finansowych w Polsce".

Więcej informacji: http://www.inwestor.edu.pl/polskie-forum-inwestycyjne/

http://foruminwestycyjne.com/

oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/pfisgh