Kancelaria FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz powiększa zespół prawników

02.2015

Do zespołu korporacyjnego fuzji i przejęć dołączyła Marta Bosiak zaś do zespołu instytucji i restrukturyzacji finansowych dołączył Krzysztof Czyżewski

Marta Bosiak specjalizuje się w prawie nieruchomości, prawie budowlanym oraz prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek handlowych i ładu korporacyjnego. Zajmuje się również zagadnieniami prawa bankowego.
Marta Bosiak jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Prawa Brytyjskiego i Europejskiego, prowadzonego przez Uniwersytet Warszawski we współpracy z University of Cambridge. Poprzednio zdobywała doświadczenie w departamentach bankowych kancelarii międzynarodowych oraz wiodącej polskiej kancelarii.

Krzysztof Czyżewski zajmuje się prawem bankowym i prawem rynków kapitałowych, a także zagadnieniami z zakresu prawa handlowego i cywilnego; jest zeszłorocznym absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończył także International Business and Trade Summer Law Program organizowany przez The Catholic University of America i Uniwersytet Jagielloński.
Krzysztof Czyżewski rozpoczynał pracę w  kancelarii FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz jako stażysta w październiku zeszłego roku a od lutego bieżącego roku dołączył na stałe do zespołu instytucji finansowych i restrukturyzacji.