OBECNA REKRUTACJA: Aplikant adwokacki/ radcowski

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Aplikant adwokacki / radcowski

Zakres zadań:

  • wsparcie pracy radców prawnych i adwokatów przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;
  • sporządzanie projektów opinii prawnych, pism procesowych i innych z zakresu prawa spółek, prawa handlowego, prawa procesowego, finansów i restrukturyzacji;
  • reprezentacja klientów Kancelarii przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, bieżący monitoring postępowań sądowych;
  • uczestnictwo w transakcjach typu M&A, procesach due diligence;
  • bieżąca obsługa klientów.

Nasze wymagania:

  • co najmniej roczne udokumentowane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej w zakresie obsługi przedsiębiorstw;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań;
  • umiejętność pracy przy kilku projektach jednocześnie oraz pod presją czasu;
  • zaangażowanie, zdolność do samodzielnego działania; bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • chęć doskonalenia własnych umiejętności i systematycznego poszerzania wiedzy;
  • biegła praktyczną znajomość języka angielskiego (min. poziom C1) oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w renomowanej Kancelarii;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy merytorycznej z wielu dziedzin prawa wraz z możliwością wyboru specjalizacji;
  • możliwość rozwoju zawodowego w zespole świadczącym usługi dla prestiżowych klientów polskich i międzynarodowych;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach pod okiem doświadczonych prawników;
  • możliwość finansowania aplikacji;
  • pakiet benefitów (pakiet sportowy oraz prywatna opieka zdrowotna).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.